Увага, конкурс!

Скала-Подільська селищна рада з 18 липня 2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу освіти виконавчого комітету:

- спеціаліста з питань діловодства та кадрової роботи відділу освіти виконавчого комітету селищної ради, посадовий оклад – 1722 гривень;

- спеціаліста з інформаційно-аналітичного забезпечення відділу освіти виконавчого комітету селищної ради, посадовий оклад – 1722 гривень;

До участі в конкурсі запрошуються особи віком від 25 до 60 років з вищою освітою, за освітньою кваліфікацією спеціаліст.

На участь в конкурсі подаються наступні документи:

- заява про бажання прийняти участь в конкурсі в якій зазначається ознайомлення із встановленими обмеженнями, щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотографії розміром 4х6;

- копію документа про освіту;

- копію  документа, що засвідчує особу;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка для  військовозобов’язаних;

- декларацію про доходи.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу в кабінеті заступника селищного голови з питань виконавчого комітету щоденно з 8.00 до 17.00 крім суботи і неділі за адресою: вулиця І.Франка 2, смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Телефони для довідок:  5-11-31,   5-12-31.

Конкурс відбудеться 18 серпня 2016 року о 9 годині 30 хвилин за вищевказаною адресою.

Конкурсна комісія бажає всім учасникам успіхів.