Зустрічі з представниками програми "DOBRE"

Дата: 22.11.2016 09:30

Впродовж 14,15,16 листопада 2016 року у смт.Скалі – Подільській відбувся І етап «Діагностика території»  з впровадження проекту з підтримки місцевого самоврядування Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «DOBRE». До нашої громади були прикріплені 2 експерти: Wojciech Odzimek (Краків) та Олександр Софій (Львів). Також від організації ГО «Європейський діалог» був задіяний Андрій Гладських, керівник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Експерти вивчали ситуацію на місці та проводили зустрічі з старостами сіл, директорами навчальних закладів, представниками від закладів культури, медицини, також з підприємцями.

18 листопада відбулась  зустріч представників громади з керівником програми «DOBRE» Беррі Рідом та спеціалістом з інституційного розвитку програми «DOBRE» Наталією Захарченко.