Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим !

Дата: 31.12.2016 09:33

Дорога громадо!

Від усього серця вітаємо із найбільш довгоочікуваними святами – Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Ось минув 2016 рік. Попри усі труднощі наша громада змогла гідно його прожити. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до нових звершень.

Маємо надію, що любов до спільного нашого дому, прагнення зробити його кращим і надалі слугуватиме головним пріоритетом на майбутнє. Віримо, що спільними зусиллями ми збудуємо європейську державу.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших Ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2017 рік стане таким, яким Ви хочете його бачити. Бажаємо усім, щоб новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів Вам, щастя і благополуччя!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!