Посади свій сад

Акція «Посади свій сад» у Ниврянській ЗОШ І-ІІ ступенів.
     З ініціативи директора школи Бойко Л.Я., при підтримці  місцевого старости Волощука В.Г., з метою  виховання екологічної культури  учнями  8-9 класів 15.03.2017р. у Ниврянській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено трудову акцію «Посади свій сад». Шкільний сад збільшився  на 50  нових саджанців, а через  кілька років він зарясніє пишними фруктовими плодами , порадує своєю красою ще не одне покоління учнів, вчителів та односельчан.
                                                                                                                                                                                                                                                                   Педагог- організатор Ниврянської ЗОШ І-ІІ ступенів                                                                                      Боднар Н.Ф.