Виберіть емблему Скала - Подільської футбольної команди МФК "Скала - Айва"

Дата: 26.05.2017 10:05

Фото без опису     Фото без опису      Фото без опису

1                                         2                                              3

У 2007 році рішенням Скала-Подільської селищної ради було створено муніципальний фізкультурно-спортивний клуб «Скала». Головним завданням клубу був зокрема і розвиток у громаді футболу. З 2007 по 2010 рік футбольна команда мала ряд успіхів як на місцевому так і на державному рівнях. Варто згадати подвійний успіх у кубку і суперкубку України серед сільських та селищних команд (обидва рази було зайнято 3 місце). В 2017 році було вирішено відродити функціонування муніципального футбольного клубу в Скала-Подільській на базі ФК «Іванків», який був чемпіоном району у 2016 році. Спільними зусиллями селищної ради та керівника ФГ «Айва» Ігоря Малюти створено команду муніципальний футбольний клуб «Скала-Айва», яка виступає у І лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу. Крім власне футбольної команди, інфраструктури та стадіону, одним із завдань є розробка символіки команди, що згуртує фанатський рух і надасть солідності у представлені командою об’єднаної територіальної громади. Тому пропонуємо Вашій увазі 3 варіанти емблем, одна з яких має розташовуватись на футболках, сувенірах, прапорах та інших спортивних атрибутах. Після проведення інтернет голосування емблема-переможець і стане емблемою нашої МФК «Скала-Айва». Голосування проводиться з 26 травня по 10 червня включно.