Благодійна акція «Допоможи людям з особливими потребами»

Дата: 25.04.2017 10:07

З 17 по 21 квітня 2017 року в рамках благодійної акції «Допоможи людям з особливими потребами» за сприянням Благодійного фонду «Нова Країна» селищний голова Мирончук В.П. вручив інвалідні візки та інші засоби пересування людям з обмеженими можливостями нашої громади: жительці села Іванків - Іванні Кравчишин, Андрію Рогачуку та Галині Михальчук з села Турильче, Богдану Чубак та Ігору Лукашу із Скали-Подільської.

Слова подяки висловив селищний голова Благодійному фонду за турботу до людей, які потребують такої уваги. У свою чергу голова фонду Макух Ростислав Григорович запевнив, що дана акція не закінчена і буде продовжуватись надалі у тісній співпраці із Скала-Подільською селищною радою.