Розпочалось проведення ремонту центральної вулиці Скали-Подільської

Дата: 28.04.2016 10:12

Відповідно до затвердженої сесією селищної ради Програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік заплановано проведення капітального ремонту вулиці Грушевського в смт.Скала-Подільська на відрізку від моста біля Басону до церкви Святого Миколая. Стан дорожнього покриття даного відрізку дороги на сьогоднішній день є критичний, дорожнє полотно у глибоких вибоїнах, пошкоджена щебенева основа, що є загрозою для руху та експлуатації автотранспорту та створює значні незручності власникам автотранспорту.

На даний час здійснюється коригування проектно-кошторисної документації , як передбачає облаштування суцільного дорожнього покриття вище вказаної ділянки та монтаж бетонних жолобів з решітками для відводу води.

Проте також є потреба у проведенні ямкового ремонту і інших ділянок дороги. Сьогодні  ремонтні роботи  проводяться силами ТОВ «Скала-Подільський спецкар’єр» з залученням працівників та техніки ДП «Благоустрій».