Обговорення стратегії розвитку Скала-Подільської ОТГ

Процес створення стратегії був ініційований залученням Скала-Подільської громади до проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)», що фінансується USAID. Це обумовлено необхідністю встановити довгострокові цілі і напрямки розвитку громади, створеної у 2015 році шляхом об'єднання 12 населених пунктів.

Головний принцип розробки стратегії полягає у забезпеченні гармонійного розвитку та згуртуванні громади шляхом забезпечення балансу між ключовими галузями управління і надання публічних послуг, а саме : у суспільній, економічній, екологічній, просторово-функціональній сферах та у сфері надання адміністративних послуг.

У зв'язку з цим виносимо на обговорення громадськості проект Стратегії розвитку Скала-Подільської ОТГ.

Свої пропозиції та побажання просимо подавати в Скала-Подільську селищну раду за адресою: вул.Ів.Франка, 2 смт.Скала-Подільська, або на електронну адресу - skpodselrada@meta.ua