Розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва

Восени поточного року розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації (далі – ЦПП).

З метою налагодження ефективної співпраці та комунікації між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, повідомлення про можливості грантових, кредитних програм для бізнесу формується база даних суб’єктів господарювання.

У зв’язку із цим просимо суб’єктів малого та середнього підприємництва об’єднаної територіальної громади, та осіб, які реєструють підприємницьку діяльність, заповнити інформаційну анкету, яка розміщена на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та на сторінці у мережі Фейсбук департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за посиланням: