Проводяться роботи по очищенню від заростів придорожніх смуг

Дата: 24.03.2017 10:49

У зв’язку із проведенням двомісячного благоустрою в об’єднаній територіальній громаді проводяться роботи по очищенню від заростів кущовими та іншими насадженнями придорожніх смуг, у тому числі територій в’їзду та виїзду із населених пунктів Скала-Подільської громади.

До даної роботи залучаються жителі громади через Борщівський центр зайнятості. Зрізану деревину дроблять закупленим селищною радою подрібнювачем деревних матеріалів та у подальшому щепа використовуватиметься як паливний матеріал для переведених газових та інших котлів на альтернативне паливо.

Слова вдячності за активну роботу у даному питанні селищна рада посилає усім хто приймає участь у тому числі ветеранам АТО: Мамунько І.М., Герасимову М.В., Побігушко В.М., Рапінду І.Й., Баценку П.П., Стахуру А.М., Джупіну С.В.