Участь у фестивалі-конкурсі « Свята Покрова»

У м. Тернопіль  відбувся обласний фестиваль-конкурс – «Свята Покрова», присвячений 100-річчю бою під Лисонею. З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в учнівської молоді. У ньому взяли участь школярі навчальних закладів Тернопільської області. Надзвичайно багатою була репертуарна палітра творів: школярі Тернопільщини висвітлювали тему нездоланності, самовідданості й мужності борців за незалежність України.  Виступи та роботи оцінювало компетентне журі.  Юні митці змогли продемонструвати глибоке осмислення героїчної історії України і рідного краю.

Учні Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, як переможці  районного   етапу-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого 100 - річчю бою під Лисонею, виступили на обласній сцені 3 листопада 2016 року у палаці культури «Березіль». Вокальний ансамбль  «Надія»  під керівництвом Кадуцького Володимира Михайловича в номінації « патріотична пісня» виконали два твори « Стрілецький дзвін» в обробці Миколи Мамчура та « Молитва за Україну» слова і музика народні.  Було відзначено ґрунтовну підготовку конкурсантів, які декламували  оригінальні поетичні твори, а саме поезію Володимира Вихруща  « На горі Лисоня» у виконанні Ярчука Богдана учня 8 класу.  Під   керівництвом Шпирки  Ольги Миколаївни у номінації « образотворче мистецво»  учень 7 класу Кравчишин Андрій представив графічний твір « Бій під Лисонею» та Шпирка Олександр учень 10 класу живописну роботу під назвою « Вони боролися за волю України» .