7 грудня День місцевого самоврядування в Україні

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство.

Місцеве самоврядування є правом територіальної громади-жителів кількох сіл, селища та міста-самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Тож нехай щастить Вам, людям які обрали цю благородну професію, нехай Ваш професіоналізм стане символом втілення в життя місцевих ініціатив для розвитку та процвітання українського громадянського суспільства.