Скала - Подільська громада отримала новий шкільний автобус

Скала - Подільська громада на чолі з селищним головою Мирончуком Віктором Павловичем, а також директор школи Дорож Наталія Володимирівна, спеціаліст із представництва у судових інстанціях та кадрового забезпеченн Заверцована Олена Іванівна та водії автобусів 14 жовтня 2016 року у день Святої Покрови, Українського Козацтва, Захисника Вітчизни отримала новий шкільний автобус для організованого підвозу учнів Скала - Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Автобус Еталон А079.51ш, розрахований на 26 посадкових місць, придбаний у ПАТ "Чернігівський автозавод" за кошти державного та обласного бюджетів.

Новим шкільним автобусом буде здійснюватись підвіз учнів із с. Бережанка - 14 уч., вул Підлісна, Толока, Надзбручна - 28 уч.