Дата: 07.07.2017 12:22

11 липня  2017  року  о  11.00 год. в  приміщенні  Будинку  культури відбудеться  засідання  двадцятої  сесії Скала-Подільської   селищної ради сьомого  скликання.

На  розгляд  сесії  вноситься  наступний  порядок  денний :

1. Визнання  повноважень  новообраних  депутатів.

2. Визнання  повноважень  новобраного  старости  с. Гуштин.

3. Про  внесення змін  до  рішення  сесії  селищної ради  від  07.12.2015 року № 8/2-1915 «Про  утворення постійних  комісій   Скала-Подільської  селищної  ради».

4. Про внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної  ради  від 30.12.2015 року  № 24/2-2015  «Про  утворення виконавчого  комітету  Скала-Подільської селищної ради».

5. Про встановлення ставок податку  на  2018  рік.

6. Про уточнення  показників  селищного  бюджету  на  2017  рік.

7. Про  оплату праці селищного  голови   на ІІІ квартал 2017 року.

8. Про затвердження посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату селищної ради та виконавчого комітету.

9. Звіт  ДП  «Благоустрій»   про  використання коштів за І півріччя 2017 року.

10. Про затвердження  Порядку  направлення  дітей  до дитячих  закладів  оздоровлення  та  відпочинку  за  рахунок  коштів  селищного  бюджету.

11. Про  внесення змін в  рішення сесії  селищної ради від 14.02.2017 року № 606/17-2017 «Про надання дозволу  на поділ земельної ділянки площею 16,0173 га, що перебуває  в комунальній власності  Скала-Подільської  селищної ради  Борщівського району Тернопільської  області за адресою : вул. Кам’янець-Подільська, 1 смт. Скала-Подільська Борщівського району».

12. Про заміну  сторони  в договорі  оренди  земельної  ділянки площею 0,3000 га  по вул. Грушевського  з ТзОВ «Тернопіль-Нафта ЛТД» на ТзОВ «Текіла-Голд».

13. Про  надання  дозволу на розробку  технічної  документації  щодо  встановлення (відновлення)  меж   земельної  ділянки  для  обслуговування  стадіону  в смт. Скала-Подільська  по  вул.  Брюзгіна, 1 а.

14.   Розгляд  заяв.

15.   Різне.

На засідання  сесії  запрошуються  керівники  організацій,  установ,  члени  виконавчого  комітету  селищної  ради.