Конкурс на славу!

Зразковий аматорський колектив народного танцю "Едельвейс" Скала-Подільського будинку культури (кер.Тимофієва О.М., Кульчицька Н.М.) побував на III-му міжнародному фестивалі-конкурсі народного танцю імені Дарія Ластівки, який проходив 29 квітня в м.Чернівці.

Які переваги цього конкурсу? Першою перевагою є те, що це конкурс суто народного танцю в якому приймали участь понад 35-ть народних і зразкових колективів з усіх точок України.

Другою перевагою є відмінна організація і місце проведення. Величний літній театр в центральному парку міста гостинно відчинив двері для гостей і учасників конкурсу.

Юні артисти дуже хвилювалися, адже приходилося змагатися не лише з аматорами сцени а й з професіоналами.

Конкурс проходив під егідою героя України, народного артиста України, лауреата національної премії імені Т.Г.Шевченка, академіка національної академії мистецтв України, професора Мирослава Вантуха.

І нам вдалося на цьому конкурсі досягти успіху - III місце це достойна перемога! Ми щасливі!