Участь у ІІ  регіональному турі V Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії  ім.. П.Вірського.

Дата: 26.05.2017 12:57

21 травня 2017 року у м. Львові відбувся ІІ  регіональний тур V Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії  ім.. П.Вірського.

Фестиваль проводиться один раз в два роки. Мета фестивалю – збереження, розвиток народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно – творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.

У конкурсі взяли участь кращі професійні  та аматорські танцювальні  колективи  Львівської, Івано – Франківської, Волинської, Закарпатської та Тернопільської областей України. Тернопільщину представляли 6 хореографічних колективів. Серед них і наш зразковий театр танцю «Барви» Скала – Подільського дитячого парку, який працює на базі Іванківської ЗОШ І – ІІ ступенів . Керівник Желяско Олена Володимирівна. Колектив переможець 18 регіонального фестивалю – конкурсу хореографічних колективів  «Надія» 2017 року у вищому училищі культури м. Теребовля, де серед 17 танцювальних колективів отримав найвищу нагороду «ГРАН – ПРІ».

За проханням заслуженого діяча мистецтв України, члена хореографічної спілки України, викладача хореографії  Теребовлянського училища культури Николишина  Ігора Олексійовича, зразковий театр танцю «Барви» був рекомендований та за сприянням голови Мирончука Віктора Павловича відряджений для участі у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі  ім.. П.Вірського у номінації «сільський танцювальний  колектив».

Фестиваль  подарував усім нам незабутні враження та емоції від споглядання кращих зразків хореографічного мистецтва , майстерності виконання юних артистів.

Загалом у відбірковому турі взяли участь понад три тисячі учасників – виконавців українського танцю у жанрі народної хореографії , а також етнічні групи інших народів, що проживають в україні.