27 лютого 2017 року відбувся конкурс

27 лютого 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування бухгалтерії виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради.

На посаду спеціаліста бухгалтера подали документи: Гафійчук Тетяна Василівна, Чубак Юлія Дмитрівна, Шевчук Олена Михайлівна, Тимчук Світлана Петрівна, Шимків Юлія Іванівна.

Конкурс проходив о 09:30 год. у приміщенні Скала-Подільської селищної ради в присутності екзаменаційної комісії, а саме: голови комісії – Латишевої Любові Богданівни, секретаря – Вільхового Михайла Ізидоровича, членів комісії: Лагазюк Наталії Василівни, Бурлак Марії Михайлівни, Степась Галини Георгіївни, Ільєва Романа Володимировича.

За результатами конкурсу з максимальною кількістю балів (30 балів із 30 можливих) на посаду спеціаліста бухгалтера перемогла – Тимчук Світлана Петрівна (освіта вища – Подільський державний аграрно-технічний університет «Облік і аудит», стаж роботи за фахом – 1 рік). Друге місце з відривом у 1 бал посіла Чубак Юлія Дмитрівна (освіта вища – Київський національний університет харчових технологій «Фінанси і кредит»).

Конкурсна комісія, за результатами іспиту, рекомендувала селищному голові призначити на посаду «Спеціаліста бухгалтера» кандидата-переможця Тимчук Світлану Петрівну. Поряд з цим, рекомендувати селищному голові зарахувати до кадрового резерву на заміщення вакантних посад бухгалтерії виконавчого комітету селищної ради – Чубак Юлію Дмитрівну, яка успішно здала іспит, але за конкурсною процедурою набрала меншу кількість балів.