І етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт

У Борщівській філії Тернопільського обласного   комунального територіального відділення Малої  академії  наук України  12 січня  2017 року   проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, де взяли участь 22 слухачі із 13 загальноосвітніх шкіл.

Під час заходу учасники захищали роботи в 16 секціях та виконували контрольні завдання з шести базових дисциплін.

Однією з найкращих виступила учениця 8 класу Скала – Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Федоришин Катерина, яка за результатами конкурсу - захисту отримала 94,5 балів.

Ефективним було сприяння щодо підготовки в організаційному  плані конкурсу-захисту директора  Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ющишина О.Д. На підставі протоколів засідань журі І етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Борщівської філії Тернопільського обласного відділення МАН  України  визнано переможцями і нагороджено Дипломами І ступеня:

1.Федоришин Катерину, ученицю  8  класу  Скала-Подільської  ЗОШ І-ІІ ступенів - секція «Науково-технічна творчість і винахідництво»

2. Вендіна Владислава, учня   9 класу  Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів -         секція «Зоологія, ботаніка»

Нагороджено Дипломом ІІ ступеня:

1. Вендіна Владислава, учня 9 класу Скала – Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів-

секція « Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»