Продовжується освоєння субвенції

Дата: 22.10.2016 13:47

Продовжується освоєння субвенції, яка виділена на Скала - Подільську ОТГ у розмірі 5 млн 82 тисячі гривень.

В даний час проведений конкурс через систему публічних закупівель "PROZORRO" на виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги по вулиці Грушевського у Скалі - Подільській.

Конкурсна пропозиція згідно кошторису була на суму 1 254 181, 46 грн. переможцем конкурсу стало ТОВ "Дор-Буд Інвест Св" м. Чернівці вул. Залозецького буд 111, кв 6, яке запропонувало суму 1 117 181, 46 грн, що дозволило громаді зекономити 137 тисяч гривень. В даний час підписано договір з підрядником та проводяться підготовчі роботи з ремонту вищевказаної вулиці.