10 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО-2017

Дата: 20.01.2017 13:57

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. У 2017 вартість одного пробного тесту для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, складе 129 гривень.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

• ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.