Урочистість у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів

10 березня у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів проведено ряд заходів по вшануванні пам’яті  Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка. Відбувся конкурс читців Шевченкового слова- «Мандруємо стежинами Кобзаря» під керівництвом  вчителя української мови та літератури Остапової Л.І,  в якому приймали участь 16 дітей різних вікових категорій. Переможці нагороджені дипломами. Проведена  концертна програма «Шевченкові думки переживуть віки»,   організована вчителями Маковською У.С. та Осадчук М.В.  У виступі задіяні були  не лише учні школи, але й жіночий ансамбль  с.Лосяч. Після концерту відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку Т.Г.Шевченку, а саме: панахида, яку відслужив о.Іван Мазурик, слово старости села Лосяч Кійовської Галини , покладання квітів до пам'ятника під запис «Заповіту» у виконанні капели українських бандуристів.