Культурний відпочинок скалечан.

«Увесь світ — театр», як сказав великий Шекспір. Але під словом "театр" ми розуміємо місце, де відбувається чудесне дійство. Театр — це давнє мистецтво. Протягом багатьох сторіч люди любили й шанували театр. Тепер усі дуже зайняті, й тому для нас зручніше влаштуватися перед телевізором і не виходити з будинку. Не всі жителі нашого містечка мають можливість відвідувати подібні заклади що знаходяться, зазвичай, у обласних центрах, тому у неділю 2 квітня театр приїхав до нас. Усі присутні мали чудову нагоду насолодитися професійним виконанням ролей у виставі "В неділю рано зілля копала" (О. Кобилянська) за постановкою Михайла Бегуша та учасників народного аматорського театру Борщівського районного Будинку культури.