ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Учні Скала-Подільської музичної школи взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Перлина Поділля", що проходив в м. Кам'янець-Подільський та здобули 2-ге місце.

Цього року оцінювали учасників український танцівник, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі» та «Україна має талант» Влад Яма, україно-венесуельський хореограф та співак, засновник шоу-балету «Rumbero's» Амадор Лопес, учасник шоу «Х-фактора» Роман Веремейчик, учасник прем’єрного шоу «Голос країни», золотий голос Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі.

Такі досягнення є підтвердженням високої професійності та наполегливості у роботі керівника танцювального колективу "Еверест" Руслани Коцемір.  Нехай ці якості допомагають здобувати нові перемоги та відкривати нові таланти серед своїх учнів.