День медичного працівника

Кожного року у третю неділю червня Україна святкує День медичного працівника. Напередодні цього свята, 16 червня у Скала-Подільському Будинку культури відбувся святковий концерт для медичних працівників усієї об’єднаної територіальної громади.

Селищний голова Мирончук В.П. разом із керівником Скала-Подільського територіального медичного об’єднання Вараницею М.В. та начальником відділу охорони здоров’я Борщівської РДА Мамчуром І.В. привітали усіх медичних працівників громади та вручили їм грамоти і квіти за віддану та сумлінну працю.

На сцені з святковим концертом виступали: Академічний ансамбль танцю «Надзбручанка», солісти Тернопільської обласної філармонії та заслужений артист України Левко Корженевський. Розповідав гуморески Романюк З.М.

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю!

Нагадаємо, в 2016 році День медичного працівника припадає на 19 червня.