Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди святкування державних свят

27 квітня 2016 року селищний голова Мирончук В.П. провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Скала-Подільській об’єднаній територіальній громаді Дня Перемоги в Другій світовій війні та Дня матері.

У засіданні оргкомітету взяли участь директори шкіл, представники депутатського корпусу, культури та громадськості.

Під час засідання обговорено організаційні питання проведення державних свят в населених пунктах громади. Заплановано ряд заходів, зокрема святковий концерт, вручення цінних подарунків жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», та грошової допомоги інвалідам і учасникам бойових дій Другої світової війни, проведення панахид за полеглими.

Також учасники засідання погодили пропозиції щодо проведення і інших державних свят в 2016 році.

За підсумками засідання оргкомітету визначено та дано відповідні доручення присутнім щодо організації культурно-масових заходів на території громади.