Тренінг з англійської мови

Дата: 08.11.2016 15:39

Вчителі англійської мови з Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кузьмінчук О.Б., Гуцал Л.М. та Возняк Г.П. взяли участь у тренінгу, який відбувся з 23 по 29 жовтня 2016 у м. Київ, організований Британською Радою в Україні. Під час занять, які тривали від  9-00 до 18-00, покращили свої знання у розумінні мотивації навчання, плануванні уроків, менеджменті, поведінці вчителя на уроці та його стосунках з учнями. Вчителі  у ролі учнів практикувались у різних видах діяльності, покращували вміння та навички у навчанні та розвивали свій вчительський професіоналізм. У кінці тренінгу  учасники отримали сертифікат «Teaching for Success», який загалом тривав 48 годин.  Організатори тренінгу створили сприятливі умови для навчання та проживання учасників з різних навчальних закладів України.