Волонтерська допомога воїнам АТО продовжується

Дата: 27.04.2017 15:51

Громада Скала-Подільської ОТГ під керівництвом селищного голови Скала-Подільської селищної ради Мирончука В. П. відгукнулась на заклик щодо допомоги воїнам АТО. Старости В. Паламар (с. Іванків), Р. Ільєв (с. Турильче), Г. Кійовська (с. Лосяч), В. Волощук (с. Нивра), жителі наших сіл, керівники навчальних закладів             Н. Дорож (Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів), О. Ющишин (Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів), О. Патуляк (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Л. Граблюк (Турильченська ЗОШ І-ІІ ступенів), Л. Бойко (Ниврянський НВК), Т. Лань (Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів),                  О. Шупенюк (Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів), Н. Яковець (Скала-Подільський ясла-садок №1 «Барвінок»), Н. Бугерчук (Скала-Подільський ясла-садок №2 «Теремок»), Н. Басараба ( Іванківський ДНЗ «Сонечко»), Р. Котик (Гуштинський ДНЗ «Теремок»), Н. Лихо (Лосяцький ДНЗ «Дзвіночок»), учнівські, педагогічні та батьківські колективи, працівники культури, приватні підприємці, волонтерський рух смт. Скала-Подільської – всі гуртом - зібрали продуктові пакети, консервації, крупи, одежу, предмети гігієни, дитячі малюнки, листівки тощо, щоб передати воїнам АТО, які знаходяться на першій лінії оборони держави.

24 квітня 2017 року автомобіль майже із півсотнею коробок виїхав на передову.

Щиро вдячні усім небайдужим людям і особливо висловлюємо окрему подяку родині з с. Іванків, які перебувають в Італії, що безкоштовно передали воїнам набори миючих засобів.