06 липня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Під час засідання було погоджено штатний розпис  відділу освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради та кандидатуру Паламарчук Любові Любомирівни на посаду керівника відділу освіти.

Рішенням виконкому утворено робочу групу з аналізу економічної діяльності Скала-Подільського комбінату комунальних підприємств, яка має визначити проблемні питання в господарській діяльності підприємства та накреслити шляхи їх розв’язання.

Виконавчий комітет повернув на доопрацювання заяву гр.Клапоущак Олени Степанівни про затвердження розробленої Борщівським РКП «Архбудпроект» схеми розміщення стаціонарної тимчасової споруди (павільйону) в смт.Скала-Подільська по вул.Грушевського, так як члени виконкому вважають за потрібне дане питання погодити із жителями військового містечка (провести громадські слухання) у зв’язку з тим, що дана споруда знаходиться на прибудинковій території.

В ході засідання було розглянуто ряд інших питань, серед яких надання матеріальної допомоги, присвоєння юридичної адреси нерухомому майну, надання дозволу на проведення земляних робіт по підключенню до водопостачання.