Замість ялинки - зимовий букет

З метою формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля 14-15 грудня 2016 р. на базі Тернопільського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була проведена обласна виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», у якій взяли участь школярі загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів Скала-Подільської  селищної ради.

Учні та педагоги представили експонати різдвяно-новорічної тематики, які поєднали практичну природоохоронну роботу в рамках акції «Ялинка» та вироби новорічно-різдвяної тематики.

Відповідно до спільного рішення оргкомітету та журі обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет» нагороджено у номінації «Дідух – різдвяний дух» дипломом ІІ ступеня вихованців гуртка «Берегиня» (керівник Харатін І.О.) Скала-Подільського дитячого парку  (в.о. директора Гоцак І. Р. ), робота «Дідух - Рай».

У номінації «Новорічна композиція «Різдвяна казка» нагороджено грамотою управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь у виставці-конкурсі «Замість ялинки-зимовий букет» Дідура Назара, учня 6-го класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Шпирка О.М.), робота «Різдвяний віночок».