ОГОЛОШЕННЯ

В четвер 25 травня 2017 року об 11.00 год. в селищному будинку культури відбудеться чергове засідання дев’ятнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін у рішення селищної ради №3/1-2015 від 18.11.2015 року "Про обговорення складу лічильної комісії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання".
  2. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.
  3. Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах ОТГ Скала-Подільської селищної ради.
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради №8/3-2016 від 29.01.2016 року «Про встановлення розміру разових стипендій учням ЗОШ об’єднаної територіальної громади».
  5. Про присвоєння номерів будівлям і спорудам в селі Іванків по вулицях Каплиця, Малий Кінець, Великий Кінець, Центральна, Молодіжна.
  6. Про присвоєння номерів будівлям і спорудам в с.Бережанка.
  7. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт.Скала-Подільська земельних ділянок по вул.Купчинського.
  8. Про заяви громадян.
  9. Різне.