Відзначення річниці Дня народження Романа Шухевича

Дата: 01.07.2016 16:12

30 червня 1907 народився національний Герой України, видатний діяч українського національного руху Роман Шухевич.

На честь його дня народження цього року біля пам’ятного Хреста, який знаходиться на околиці села Гуків, проводилась молитовна відправа та зібрання патріотичних організацій і небайдужих громадян.

На святі сказали своє слово: лідер ВО «Свобода» Тягнибок О.Я., Народний депутат України Головко М.Й., заступник голови Борщівської районної ради Русенко Андрій, перший заступник голови Борщівської районної адміністрації Шашкін В.А., Скала-Подільський селищний голова Мирончук В.П., та інші. Із патріотичними піснями виступали: народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Відлуння»та Кам’янець-Подільська жіноча сотня.

Делегація Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади також вшанувала пам'ять великого українського героя.