ОГОЛОШЕННЯ

В Скала-Подільській селищній раді організовується ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз(Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID). ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» є регіональним партнером програми DOBRE в Тернопільській області.

Просимо всіх бажаючих  прийти в п’ятницю 26 травня 2017 року о 13.00 год.  в Скала-Подільську селищну раду за адресою: смт.Скала-Подільська вул. І. Франка, 2 .

Програма заходу:

Час

Захід

Екскурсія радою – опис повноважень ради ОТГ, її структурних підрозділів

Звіт голови ОТГ й обговорення планів на майбутнє

14:00-14:15

Презентація роботи ОТГ в програмі DOBRЕ

14:15-14:45

Обговорення інструментів залучення громадськості – які працюють та ті, які заплановано впровадити впродовж року – презентація розроблених документів (бюджет участі, стажування молоді, скриньки зворотного зв’язку(фізичні й онлайн))

Кава

Дискусія на тему: соціальна відповідальність місцевих підприємців