Відбулася 11 сесія 7 скликання

Дата: 09.11.2016 16:47

08 листопада 2016 року відбулося засідання одинадцятої сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання.

На сесію виносилось 16 питань із яких 13 земельних. В основному земельні питання носили характер щодо надання дозволу на розробку технічної документації. Всі питання розглянуті постійно-діючою земельною комісією і рекомендовані на сесії для прийняття рішення.

Питання «Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.07.2016 року № 317/7-2016 «Про затвердження списку об’єктів, що будуть фінансуватися субвенцією державного бюджету – місцеві бюджети на формування інфраструктури ОТГ» після двогодинних консультацій бюджетної комісії і громадськості було прийнято рішення сесії, яке стало передумовою позитивного вирішення одних із пріоритетних завдань розвитку об’єднаної територіальної громади.