Тернопільська область, Чортківський район

Вдалий початок сезону кубку області з футболу

Дата: 08.06.2017 16:49
Кількість переглядів: 728

7 червня 2017 року на центральному стадіоні громади у першому матчі команда МФК «Скала-Айва» прийняла ФК «Прогрес» (Заліщики) і здобула першу перемогу обігравши суперника з рахунком 4:3.

Вже на початку матчу наша команда вийшла вперед - Олег Зубик відкрив рахунок у матчі на 10 хвилині. Невдовзі Заліщики зрівняли рахунок, після цього суперники зробили ще один гол і вийшли вперед.

Наш півзахисник Олександр Кеня зі штрафного зрівняв рахунок 2:2.

Після перерви наставник команди Богдан Слотвінський ввів корективи щодо подальшої гри та вніс тактичні зміни, що дало змогу перемогти нашій команді. Владислав Тимощук зрівняв рахунок після виходу вперед Заліщик та під завісу матчу Олександр Кеня оформив дубль, вивівши нашу команду вперед. З рахунком 4:3 закінчився кубковий матч.