Ще раз про ремонт дороги

В смт. Скала-Подільська було заплановано провести капітальний ремонт дороги по вул. Грушевського за рахунок коштів субвенції із державного бюджету.

Виконавцем робіт згідно проведеного тендеру через систему «PROZORRO» стала Чернівецька фірма «Дор-Буд Інвест СВ».

Роботи були розпочаті у досить пізній період (грудень), що негативно вплинуло на якість виконаних робіт.

Селищним головою була створена комісія перевірки якості виконаних робіт об’єктів де проводився капітальний ремонт і реконструкція. Комісія встановила ряд недоліків у ремонті дороги по вул. Грушевського (див. додаток № 1), про що було повідомлено підрядника листом-претензією (див. додаток № 2).

«Дор-Буд Інвест СВ» погодився з претензією і заявив, що усуне недоліки за власні кошти згідно чинного законодавства, де встановлено гарантійний термін – 5 років.

Недоліки в ремонті були пояснені несприятливими погодними умовами.

Була отримана гарантія усунення недоліків не пізніше 30 червня 2017 року про що свідчить отриманий лист (див. додаток № 3)