Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази в рамках «пілотного» проекту.

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази р рамках «пілотного» проекту.Міністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту. За ініціативи попереднього Міністра фінансів п. Наталії Яресько, даний проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів.

Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти.

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, одна в Тернопільській області, була відібрана в рамках даного проекту, та  зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей нашої громади.

Відбір проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Таким чином, наші діти отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням:  decentralization.gov.ua